Focení bytu

Dobrá fotografie prodává. Nechte si profesionálně vyfotografovat byt a zaujměte. Zvýšíte počet zájemců o prohlídku i počet nabídek na koupi či pronájem bytu.

Zhotovíme vám skvělé fotografie všech místnosti a výsledek doručíme online do 48 hodin.

 

Přehledný půdorys

Půdorys tvoří společně s profesionálnimi fotografiemi nutný základ při úspěšné prezentaci nemovitostí. Nenechte potencionální kupce tápat a ukažte jim dům nebo byt jako na dlani.

Vaši nemovitost zaměříme, zakreslíme a doručíme online do 48 hodin.

Focení domu

Nenechte váš dům zapadnout neobjevený. Zprostředkujte pomocí profesionální fotografie pocit domova a zvyšte mnohonásobně pravděpodobnost úspěšného prodeje.

Zhotovíme vám skvělé fotografie všech místnosti, zahrady a okolí domu a výsledek doručíme online do 48 hodin.

 

Zveřejnění inzerátu

Napíšeme pro váš byt/dům inzerát a zveřejníme ho na nejnavštěvovanějších realitních portálech.

Pomocí dotazníku a rozhovoru sestavíme do 48 hodin detailní a čtivý inzerát. Inzerát bude předplacen po dobu 1 měsíce. Nebudete si muset lámat hlavu s placením poplatků nebo topováním.

Fotografie při západu slunce

Zaujměte lidi unikátní fotografií zachycující teplo domova. Vytvoříme vám jedinečnou fotografii a dodáme ji online do 48 hodin.

 

Webová prezentace

Pro váš dům vytvoříme přehledný a poutavý web, který umožní zájemcům lépe poznat nejenom současný stav domu, ale také jeho historii a místo, kde se nachází.

Web sestavíme pomocí dotazníku, rozhovoru a průzkumu okolí. V ceně je také zhotovení dodatečných fotek detailů domu a jeho okolí. Ten web vytvoříme do 5 dnů.


Pomůžeme Vám s výběrem?